Home / Monika Sofińska-Ciborek

Monika Sofińska-Ciborek

Absolwentka studiów doktoranckich Instytutu Pracy i Spraw Socjalnych Uniwersytetu Warszawskiego w Warszawie na kierunku Zarządzanie zasobami ludzkimi, studia podyplomowe na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach na kierunku Psychologia w zarządzaniu, Trener biznesu – Szkoły Trenerów Biznesu we Wrocławiu. HR Manager za ponad 16 letnim doświadczeniem w dużych Spółkach z zagranicznym kapitałem.

Jej specjalizacje to projektowanie i wdrażanie procesów, rozwiązań i narzędzi dotyczących zarządzania zasobami ludzkimi, zarządzanie personelem. Budowanie systemów motywacyjnych oraz motywowanie pozafinansowe. Podnoszenie umiejętności kierowania, zmiana pokoleniowa, efektywna rekrutacja.

Posiada ponad 16 letnie doświadczenie biznesowe w obszarze HR na stanowiskach menadżerskich w firmach międzynarodowych. Jest odpowiedzialna za kreowanie polityki personalnej i wdrażanie narzędzi i procesów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi. Tworzy i wdraża procesy HR i administracji personalnej od podstaw. Min. zainicjowała i zaimplementowała model zarządzania przez cele dla kadry zarządzającej (MBO) w powiązaniu z systemem motywacyjnym, zbudowała kilka programów rozwojowych dla talentów, kadry menedżerskiej wyższego i średniego szczebla opartych na wskaźnikach biznesowych. Stworzyła system onboarding dla nowych pracowników. Jeste autorką licznych inicjatyw i programów wspierających budowę kultury organizacyjnej i CSR, zarządzania zmianą w organizacji, na gruncie lokalnym aktywnie wspiera inicjatywy Klubu HR.

W wolnych chwilach biega dla przyjemności. Lubi podróże.

Top