Home / Grzegorz Skiera

Grzegorz Skiera

Z wykształcenia jest magistrem inżynierem elektroniki biomedycznej, absolwentem Politechniki Śląskiej. Dodatkowo ukończył podyplomowe studia na kierunku Marketingu i Zarządzania na Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Obecnie jest Prezesem i właściciel firmy Silence Sp. z o.o. specjalizującej się w marketingu internetowym.

Uwielbia reklamę, a najbardziej tą, którą da się policzyć. Takie możliwości daje marketing internetowy. Układa strategie e-marketingowe, strategie SEO. Kampanie reklamowe Google AdWords oraz mierzenie efektów za pomocą Google Analytics to jego konik.

Od 2005 roku przeprowadził setki kampanii reklamowych w Internecie w zakresie pozycjonowania stron i reklam w wyszukiwarce Google. Wśród klientów których obsługiwał są firmy notowane na giełdzie, liderzy rynków oraz dziesiątki klientów aspirujących do bycia liderem w swojej branży.

Swoją praktyczną wiedzę prezentował, studentom Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, ponad 120 przedsiębiorcom w ramach programu FaceIT we współpracy z Funduszem Górnośląskim. Jego prezentacja na ASBIRO jest aktualnie w top3 najbardziej popularnych prezentacji (spośród 1234 prezentacji).

W wolnym czasie uwielbia wycieczki górskie, zimą skitouring, a to wszystko nagrane i sfotografowane dronem 🙂

Top