Header Image
Home / Nasz zespół

Nasz zespół

Tomasz Lemański
Właściciel TOPSUPPORT.

Właściciel TOPSUPPORT. Na co dzień zajmuje się zarządzaniem firmą oraz aktywnie wspiera procesy zarządzania w przedsiębiorstwach naszych klientów. Networker, ekspert, mówca i trener w zakresie rozwoju kompetencji menedżerskich Przeprowadza zarówno szkolenia, jak i coachingi z zakresu rozwoju kompetencji miękkich. Prowadzi wystąpienia motywacyjne i pomaga wytyczać cele i osiągać optymalne rezultaty w życiu osobistym i zawodowym.

Więcej informacji

 

Roman Laszczyk
Menedżer projektu

Roman odpowiada za przygotowanie, koordynację i realizację naszych projektów. Ekspert i trener w obszarze bezpieczeństwa informacji oraz zarządzania operacyjnego. Doradza jak dostosować firmy do obowiązujących przepisów w zakresie gromadzenia i przetwarzania danych osobowych, efektywnie zarządzać realizacją zadań operacyjnych w codziennych działaniach firmy. Przeprowadza treningi w obszarach wdrożeń polityki bezpieczeństwa i ochrony danych osobowych oraz audytów. Ponadto jest doświadczonym menedżerem i handlowcem

Więcej informacji
Karolina Trojan
Specjalista ds. szkoleń, Koordynator biura
Karolina odpowiada za koordynację naszych projektów. Dba o najwyższe standardy obsługi naszych klientów oraz zapewnia komunikację między biurem a naszymi trenerami pracującymi w terenie.
Więcej informacji

Top