Home / Jarosław Krzemiński

Jarosław Krzemiński

Absolwent Akademii Humanistyczno- Ekonomicznej w Łodzi,  kierunek: transport w specjalności logistyka i spedycja. Obecnie Manager Logistyki w jednej z największych sieci sprzedaży w Polsce.

Trener w projekcie Ogólnopolskiego Projektu Szkoleniowego dla mikro i małych przedsiębiorców i ich pracowników – „Idealny Biznes” członek zespołu przygotowującego materiały oraz trener prowadzący szkolenia na terenie Polski dla właścicieli i pracowników małego biznesu. Pasjonat logistyki i nowoczesnych rozwiązań związanych z logistyką, coach, webdesigner, internet marketer. Ekspert w dziedzinie bezpieczeństwa w obiektach handlowych i bezpieczeństwa żywności zgodnie z certyfikatem ISO 22000.

Zarządza zespołem pracowników z obszarze operacji Logistyki. Przewodniczący Zespołu Bezpieczeństwa Żywności zgodnie z certyfikatem ISO 22000. Audytor w zakładach Żywienia Zbiorowego. Posiada  wieloletnie doświadczenie w budowaniu i rozwoju strategii firmy usprawniającej obsługę logistyczną oraz ochronę mienia.

Osoba komunikatywna, otwarta, o doskonale rozwiniętych umiejętnościach społecznych, z łatwością budująca pozytywne relacje. Uczestnik wielu szkoleń, takich jak ICAN Institute – Harvard Bussines Review- budżetowanie, negocjowanie, podstawy finansów, pomiar efektywności, realizacja strategii, wdrażanie innowacji, coaching, zarządzanie czasem. Śląski Inkubator Innowacyjnych Menedżerów kilkudniowe szkolenia i warsztaty praktyczne z następujących tematów, zarządzanie strategiczne, zarządzanie innowacyjne, zarządzanie marketingowe, zarządzanie zasobami ludzkimi, zarządzanie projektem. Prowadzi działalność w stowarzyszeniu ( klub sportowy ), gdzie odpowiada za media i wizerunek w sieci, administruje strony www.,

Uwielbia czynny wypoczynek, podróże, sport. i strzelectwo sportowe Pasjonat nowoczesnych technologii, i startupów znajdujących szerokie zastosowanie w informatyce, logistyce.

Top