Home / Roman Laszczyk

Roman Laszczyk

Absolwent Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Poznaniu na kierunku Administracja Publiczna oraz studiów podyplomowych Politechniki Śląskiej w Gliwicach na kierunku Bezpieczeństwo i Higiena Pracy.

Doświadczenie zawodowe zbierał, rozwijając kompetencje menedżerskie i szkoleniowe w międzynarodowych oraz krajowych korporacjach na stanowiskach związanych ze sprzedażą i zarządzaniem operacyjnym. Uczestniczył jako trener i tutor w wielu projektach szkoleniowych, związanych ze zarządzaniem sprzedażą, visual merchandisingiem oraz zarządzaniem operacyjnym.

Przez wiele lat kierował dużymi zespołami pracowniczymi na stanowiskach dyrektorskich i menadżerskich różnego szczebla. Odpowiadał za funkcjonowanie firm w obszarach realizacji planów sprzedażowych, parametrów operacyjnych, zarządzania systemami jakości, personelem i optymalizacji kosztowej, zarówno na poziomie lokalnym jak i regionalnym.

Ekspert, tutor i trener w obszarze bezpieczeństwa informacji oraz zarządzania operacyjnego. Doradza jak dostosować firmy do obowiązujących przepisów w zakresie gromadzenia i przetwarzania danych osobowych, efektywnie zarządzać realizacją zadań operacyjnych w codziennych działaniach firmy. Przeprowadza treningi w obszarach wdrożeń polityki bezpieczeństwa i ochrony danych osobowych, audytów oraz pracy z parametrami operacyjnymi.

Ceni sobie czas spędzony w gronie rodzinnym, szczególnie w domowym ogrodzie. Jest zapalonym, czynnym tenisistą i kibicem piłkarskim. Dużą przyjemność odnajduje w analizie casusów prawnych 🙂

 

Top