Home / Adam Serwotka

Adam Serwotka

Absolwent Politechniki Śląskiej w Gliwicach, Wydziału Budownictwa. Trener i doradca w  TOPSUPPORT oraz Menager w dużej zagranicznej korporacji.

Buduje i rozwija kompetencje managerskie oraz techniki ekspozycji i sprzedaży (zarządzanie zapasami, layouty, obsługa klienta, negocjacje handlowe). Przeprowadza optymalizację procesów tak aby poprawiać produktywność w w/w obszarach i tym samym zwiększać zyski.

Praktyczne doświadczenie zawodowe zdobywał, od 15-tu lat budując, szkoląc i rozwijając zespoły pracowników, w obszarze handlu hurtowego oraz detalicznego. Obecnie jest menagerem i liderem w firmie o ugruntowanej pozycji w Polsce i Europie. Uczestniczył w wielu szkoleniach teoretycznych i praktycznych z zakresu przywództwa, obsługi Klienta, negocjacji, zarządzania zmianą, bycia liderem.

Od kilku lat, równolegle z pracą zawodową, z powodzeniem rozwija również własną działalność gospodarczą, mogąc na własnym podwórku szlifować wiedzę teoretyczną i zamieniać ją na praktyczne doświadczenia.

Czas wolny spędza rodzinnie ale i bardzo aktywnie – basen, rolki, narty, siłownia, rower i góry. W 2008 roku zdobył najwyższy szczyt Europy Mont Blanc (4810m n.p.m.) a w 2015 przejechał rowerem najsłynniejszą alpejską drogę Grossglockner High Alpine Road, wjeżdżając na ok. 2700m n.p.m.

Top