Home / Karolina Trojan

Karolina Trojan

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach, na wydziale Zarządzania Sportem i Turystyką, kierunek Zarządzanie Turystyką, Hotelarstwem i Gastronomią.

Obecnie w firmie TOPSUPPORT Sp. z o. o dba o koordynację projektów. Zajmuje się obsługą klienta, wsparciem biura oraz dba o komunikację między biurem, a naszymi trenerami.

Podczas studiów odbyła praktyki zawodowe w Biurze Podróży Plus w Rudzie Śląskiej oraz w Hotelu Royal w Gliwicach, co pozwoliło jej na rozwinięcie umiejętności w zakresie współpracy z ludźmi, a także dało pierwsze doświadczenie w obsłudze klienta. W trakcie studiów aktywnie uczestniczyła w życiu uczelni i była współorganizatorem wydarzenia Speed Dates – Szybkie Randki na katowickich Awfaliach 2016. Po studiach pracowała w firmie handlowo – usługowej, gdzie głównie zajmowała się obsługą klienta, a także wykonywała prace biurowe. Jest osobą zorganizowaną, komunikatywną i ambitną, która nie poprzestaje na zdobytym wykształceniu, dlatego ciągle stawia sobie nowe cele.

W wolnym czasie lubi długie spacery z psem, dobrą książkę i testowanie nowych przepisów kulinarnych :).

 

Top