Home / Event / Gala wręczenia nagród w konkursie Zabrzański Biznesplan 2015

Gala wręczenia nagród w konkursie Zabrzański Biznesplan 2015

Gala wręczenia nagród w konkursie Zabrzański Biznesplan 2015
Apr
28

W dniu 28.04.2016 r. w zabrzańskim hotelu Diament, odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród w konkursie Zabrzański Biznesplan 2015.

W gali udział wzięli przedstawiciele organizatora, czyli Miasta Zabrze z Panią Prezydent Małgorzatą Mańka-Szulik na czele, przedstawiciele lokalnych firm, instytucji otoczenia i wsparcia biznesu oraz wielu zaproszonych gości.

  • I miejsce otrzymała Maria Kucharska za biznesplan pod tytułem „Szkoła tańca i jogi”.
  • II miejsce zajęła Paulina Sierant za biznesplan pod tytułem „Biznesplan salonu kosmetycznego”.
  • III miejsce przypadło Karolinie Jędryszek za biznesplan pod tytułem „Rozszerzenie zakresu działalności firmy Blue Prezent, poprzez wprowadzenie do oferty innowacyjnych warsztatów pt.: „Mali medycy” w Studiu artystycznym „Maciej” w Zabrzu.

Wręczono także trzy wyróżnienia, a ich laureatami zostali:

  • Mateusz Stolarz za biznesplan pod tytułem „Innowacyjne podejście do efektywnej profilaktyki, mądrej diagnostyki i optymalnego leczenia urazów narządów ruchu w oparciu o edukację – centrum zdrowego ruchu”
  • Wojciech Wojczuk za biznesplan pod nazwą „Przedsiębiorstwo medyczne – Imed” – wprowadzenie nowoczesnych technologii w medycynie.
  • Jacek Strojny za biznesplan pod nazwą „Biuro podróży AB Silesia” – organizowanie przedsięwzięć turystycznych promujących Zabrze, ze szczególnym naciskiem na eksponowanie obiektów turystyki poprzemysłowej.

Nasza firma w roli sponsora, ma zaszczyt wspierania idei rozwoju przedsiębiorczości, konkursu oraz jego laureatów, za co otrzymaliśmy z rąk Pani Prezydent gorące podziękowania oraz wyrazy zachęty do wparcia konkursu także w przyszłym roku i kolejnych edycjach.

Poniżej krótka fotorelacja z gali:

_NAT4427

_NAT4420

_NAT4447

_NAT4432

1

7

9

10

_NAT4459

Top