Home / Coaching / Coach

Coach

BOG_3642Jeśli poszukujecie inspiracji do działania, dodatkowego zastrzyku motywacji, rozpalenia entuzjazmu, itp., polecam swoje usługi. Moje wystąpienia popchnęły do działania już dziesiątki osób, a indywidualne spotkania z klientami, odmieniały ich życie prywatne i zawodowe na lepsze!

Tomasz Lemański – trener, coach, mentor.

Notka biograficzna:

Absolwent Śląskiej Wyższej Szkoły Zarządzania w Katowicach, na Wydziale Społeczno-Ekonomicznym, kierunek Zarządzanie Przedsiębiorstwem Europejskim oraz Szkoły Wyższej im. Bogdana Jańskiego na kierunku: Międzynarodowe Studia Coachingu. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. Obecnie właściciel, główny coach, trener i doradca w firmie szkoleniowo-doradczej TOPSUPPORT. Dyrektor Asystujący BNI – największej na świecie organizacji rekomendacji biznesowych.

Networker, ekspert, mówca i trener w zakresie rozwoju kompetencji osobistych (m.in. komunikacja interpersonalna, zarządzanie personelem, asertywność, radzenie sobie ze stresem, automotywacja, budowanie i rozwój kompetencji managerskich) oraz handlowych (techniki sprzedaży, obsługa klienta, negocjacje handlowe). Przeprowadza zarówno szkolenia, jak i coachingi z zakresu rozwoju kompetencji miękkich. Prowadzi wystąpienia motywacyjne i pomaga wytyczać cele i osiągać optymalne rezultaty w życiu osobistym i zawodowym.

Posiada doświadczenie w obsłudze klienta indywidualnego i biznesowego, w kontakcie bezpośrednim i telefonicznym. Doświadczenia zawodowe zdobywał prowadząc własną działalność gospodarczą oraz pracując na stanowiskach managerskich w firmach handlowych o ugruntowanych pozycjach na rynku polskim jak i międzynarodowym.

“Tomasz posiada ogromną charyzmę i przekazuje energię do działania. Jego praca poparta jest autentyczną pasją do tego czym się zajmuje. Pomógł mi zmierzyć się z moimi słabościami i nauczył wierzyć w siebie. Po sesjach, wiem jak radzić sobie z komplikacjami zawodowymi, a raczej co robić by ich nie było. Jeśli jeszcze kiedykolwiek stanę na rozdrożu, to innego coacha nie będę szukała (…).”
Agata

“Zdecydowanie polecam Tomasza Lemańskiego i firmę Topsupport wszystkim przedsiębiorcom, którzy chcą kreatywnie i odważnie rozwijać swój biznes.”
Magdalena Chmielińska

Tomasz Lemański, coach z charyzmą, trener rozwoju osobistego. Kiedy spotkaliśmy się po raz pierwszy, wtedy jeszcze niezobowiązująco, od razu wiedziałam, że człowiek z uśmiechem w oczach będzie odpowiednią osobą, przed którą mogę się otworzyć. Tomasz posiada niezwykłą, naturalną umiejętność nawiązywania dobrych relacji z drugim człowiekiem. Jest otwartym, z pasją do drugiego człowieka przewodnikiem po ludzkim umyśle. Współpracując z nim odnalazłam w sobie właściwy klucz pasujący do wszystkich pozamykanych jeszcze wtedy w mojej głowie drzwi. Wiem na pewno, że nie osiągnęła bym tego sukcesu bez pomocy tak profesjonalnego fachowca. Warto mu zaufać i oddać się w jego bezpieczne ręce. Ciesze się, Panie Tomku, że stanąłeś kiedyś na mojej drodze.

Katarzyna Trzop-Łakwa

W marcu minie rok jak kupiłem dom. Kilka miesięcy wcześniej mieliśmy szkolenie z tobą. (…) Wtedy na tym szkoleniu myślałem że zanim kupię dom minie kilka lat bo nie miałem nawet grosza w kieszeni, ale poszedłem za rada ustaliłem priorytety zaplanowałem deadliny itp. 4 miesiące później szukałem już domu. Obydwoje z żoną wciąż nie możemy w to uwierzyć ze się udało. Chciałem Ci bardzo serdecznie podziękować za otworzenie oczu i motywacje której tak bardzo potrzebowałem. (…) Nie spoczywam na laurach i w ostatni weekend ustaliłem kolejny plan tym razem na dom naszych marzeń, mam 5 lat na to i wierzę mocno że się uda.
MLK
Tomasz jest osobą, którą warto poznać. Do wykonywanej przez siebie pracy podchodzi bardzo profesjonalnie, jednocześnie nawiązując bardzo dobry kontakt z uczestnikami jego szkoleń. Bardzo łatwo nawiązuje kontakt i przekazuje wiedzę w sposób, który sprawia, że człowiek chce słuchać i dowiadywać się więcej na dany temat. Polecam i pozdrawiam 😉
Mateusz Kościelak

Top